Recenzja perfum: Lancome La Vie Est Belle | Fiorente.pl

Recenzja perfum: Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle są perfumami, które stworzyło trzech francuskich mistrzów perfumiarzy. Ich nazwa w tłumaczeniu na polski to „życie jest piękne”. Dlatego ich głównym celem jest natychmiastowe wywołanie uśmiechu na twarzy. Jest to ekskluzywny zapach stworzony dla współczesnych oraz szczęśliwych kobiet.

Kompozycja perfum stanowi odwzorowanie piękna, siły i trwałości. Zapach ma symbolizować decyzję o życiu według własnych zasad oraz napełnieniu go pięknem. Można ich używać przez cały dzień bez żadnych obaw, że o danej porze stanie się nieodpowiedni. Oryginalny flakon perfum odwzorowuje uśmiech ukształtowany ze szkła, a perłowa wstążka wokół to trzepoczące skrzydła, które są symbolem wolności i perspektyw.

Główne nuty zapachowe:
Nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka.
Nuta serca: kwiat pomarańczy, irys, jaśmin.
Nuta podstawy: paczuli, wanilia, orzechy, fasola Tonka.

Kompozycja jest niezwykle piękna, w pierwszej chwili podoba się niemal każdemu. Od razu po użyciu perfum czuć lekko kwaśno-słodkawy zapach czarnej porzeczki i gruszki, następnie pojawia się woń jedwabistego irysu i jaśminu. Zapach jest niezwykle trwały. Jednak dla niektórych jest to wadą, wiele osób narzeka, że zapach jest zbyt słodki i drażniący.

Przy pierwszym zetknięciu z perfumami woń jest bardzo ładna, ale może być trudna do zniesienia w ciągu całego dnia. Zapach może stać się mdły, drażniący, a nawet duszący i przytłaczający. Opinie są tak zróżnicowane, że najlepiej zdobyć próbkę i na własnej skórze przekonać się, czy damy radę znieść ich zapach.