Recenzja perfum: Jimmy Choo Jimmy Choo

Amerykańska marka Jimmy Choo jest znana na całym świecie głównie ze swoich oryginalnych butów i dodatków. Każda kobieta o nich marzy. Teraz możemy również kupić perfumy tej firmy, które są bardziej osiągalne dla przeciętnych obywatelek. Zapach Jimmy Choo jest pełen figlarności, zmysłowości i elegancji.

Kompozycja jest kwiatowa z łagodnym akcentem szlachetnych drzew. Flakon perfum, inspirowanym fakturą skóry pytona, również przywodzi na myśl elegancję oraz wyrafinowanie. Perfumy Jimmy Choo doskonale oddają ducha tej marki. Ich zapach przywodzi na myśl styl, blask, wyjątkowość czerwonego dywanu, a także odrobinę prowokacji.

Główne nuty zapachowe perfum Jimmy Choo:
Nuta głowy: zielona nuta, gruszka, mandarynka.
Nuta serca: orchidea.
Nuta podstawy: karmel, paczuli.

Perfumy cieszą się sporą popularnością i pozytywnymi komentarzami. Całość kompozycji jest wyrazista i dość złożona. Pierwszy woń kompozycji, którą udaje się wyczuć to soczysta gruszka, która dominuje przez cały czas. Na początku towarzyszy jej pomarańcza. Po kilku godzinach udaje się wyczuć kwiatowy zapach.

Tej kompozycji należy używać z umiarem, jeśli przesadzimy ich woń może dusić nas oraz nasze otoczenie. Kompozycja najbardziej nadaje się na okres jesienno-zimowy, zwłaszcza na długie, chłodne wieczory. Jednak nie wszystkich osobom kompozycja przypadnie do gustu. Niektóre osoby zapach męczy lub nawet nie są w stanie go znieść. Dlatego przed zakupem warto go przetestować i sprawdzić, czy pasuje do naszych preferencji.