Recenzja perfum: Giorgio Armani Si | Fiorente.pl

Recenzja perfum: Giorgio Armani Si

Marka Armani kojarzy się z elegancją, klasą, prostotą oraz ponadczasowością. Si to zapach, który miał swoją premierę w 2013 roku. Te luksusowe perfumy znanej na całym świecie marki są dedykowane nowoczesnym, silnym i niezależnym kobietom z klasą.

Perfumy są hołdem złożonym przez twórcę naturalnemu pięknu oraz uczuciu wolności. Zapach Giorgio Armani Si kojarzy się z namiętnością, zmysłowością i beztroską. Kobieta, która ich używa działa na otoczenie jak magnez. Najważniejsze cechy zapachu Giorgio Armani Si to: wdzięk, siła i niezależność. Flakon perfum jest prosty i elegancki, co doskonale wyraża filozofię marki Armani.

Główne nuty zapachowe:
Nuta głowy: czarna porzeczka.
Nuta serca: frezja, róża.
Nuta podstawy: wanilia, ambroxan, paczuli, drzewo.

Zapach perfum Giorgio Armani Si jest niezwykle udany. Jego podstawową, bardzo charakterystyczną dla marki cecha jest minimalizm. Najbardziej wyczuwalne są w tej kompozycji są liście czarnej porzeczki, paczula i wanilia. Charakteryzuje je seksowny i elegancki zapach, który idealnie nadaje się na wieczór.

Na początku jest mocny i intensywny, a po upływie pewnego czasu staje się bardzo zmysłowy. Czarna porzeczka nadaje perfumom nieco iskrzącej, owocowej i cierpkiej maniery, co sprawia, że nie są zbyt słodkie. Zapach jest też niezwykle trwały, na skórze utrzymuje się do kilku godzin, a na ubraniach jeszcze dłużej. Perfumy nie sprawdzają się w upalny dzień. Natomiast, gdy za oknem mamy ulewy, to się Si idealnie się sprawdza – ogrzewa atmosferę.