Recenzja perfum: Donna Karan DKNY Be Delicious | Fiorente.pl

Recenzja perfum: Donna Karan DKNY Be Delicious

DKNY to czołowa marka wśród nowojorczyków. Dlatego nie ma się co dziwić, że zapach tej marki, Be Delicious zainspirowany jest nowojorskim stylem życia. Perfumy zainteresują zapachem jabłek (owoc często jest kojarzony z Nowym Jorkiem, czyli wielkim jabłkiem), który miesza się z tonami melonu i ogórku.

ego świeży i lekki zapach sprawia, że szczególnie świetnie sprawdza się w okresie letnim i wiosennym. Kompozycja stworzona jest dla kobiet, niezależnie od wieku. Idealnie oddają charakter zbuntowanych nastolatek, oraz dojrzałych, trochę szalonych kobiet. Zapach jest niezwykle atrakcyjny i potrafi pobudzić zmysły. Połączenie cytrusów i kwiatów kojarzy się z niezwykłą niewinnością oraz pewną tajemnicą. Zapach jest w stanie wywołać atmosferę nowojorskiej nocy, pełnej energii, emocji i lekkości. Flakon perfum przypomina jabłko.

Nuty zapachowe perfum Donna Karan DKNY Be Delicious:
Nuta głowy: grejpfrut, ogórek, magnolia, jabłko.
Nuta serca: róża, tuberoza, konwalia, fiołek.
Nuta podstawy:nuty kwiatowe, ambra, drzewo sandałowe, drzewo.

Zapach jest świeży i radosny. Dlatego idealnie sprawdza się latem, gdy unikamy ciężkich kompozycji, ale sprawdza się też o innych porach roku. Czuć w nich dużo owoców, głównie cytrusów oraz kwiatów, takich jak: magnolia, tuberoza, konwalia oraz fiołek.

Zapach jest niezwykle odświeżający. Jednak nie każdemu podoba się na co dzień, są osoby, które traktują je jako miłą odmianę. Są też kobiety, które we wczesnej młodości są zachwycone kompozycją. Jednak przy ponownym zetknięciu w nieco starszym wieku już nie czują się dobrze z tym zapachem.