Recenzja perfum: Dolce & Gabbana Light Blue | Fiorente.pl

Recenzja perfum: Dolce & Gabbana Light Blue

Dolce&Gabbana Light Blue to bardzo popularny zapach, który przywodzi na myśl lato. Jeden z jego głównych składników, czyli cytryna sycylijska kojarzy się z wakacjami. Kontakt z zapachem przenosi nas na sycylijskie plaże pełne świeżej bryzy i rozpalonego piasku.

Perfumy są ukłonem w stronę piękna kobiety. Dolce&Gabbana Light Blue są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, dedykowane są szczególnie tym, które nie boją się wyzwań i chcą czuć się nieskrępowane. Perfumy Light Blue są idealne na upalne dni, nawet w kraju śródlądowym pozwolą nam poczuć się jak na nadmorskiej promenadzie. Ukryty w błękitnym, aksamitnym futerale flakon jest kryształowy i zwieńcza go transparentny korek przepasany srebrną wstążką.

Główne nuty zapachowe perfum Dolce&Gabbana Light Blue:
Nuta głowy: dzwonek, cytryna, jabłko.
Nuta serca: róża, jaśmin, bambus.
Nuta podstawy: piżmo, ambra, cedr.

Dolce&Gabbana Light Blue są bardzo popularne. Spotykają się z przychylnymi komentarzami. Ich zapach jest delikatny i dziewczęcy. Kompozycja najbardziej nadaje się na spacer w letni lub wiosenny dzień, ponieważ jest rześka oraz orzeźwiająca.

Głównym minusem perfum jest fakt, że czasem przebija się przez nie mocna nuta, niektórym kojarząca się z alkoholem. Jednak są osoby, którym produkt się nie podoba. Zapach prawie w ogóle się nie rozwija i ciągle pozostaje bez zmian. Cały czas czuć gazowaną jabłkowo-cytrusową świeżość, z tego powodu po pewnym czasie może się znudzić, nawet osobom, które początkowo zachwycił.