Recenzja perfum: Calvin Klein In2U

Calvin Klein IN2U to kompozycja zapachowa zawierająca czyste i świeże nuty kwiatów z drzewną podstawą. Perfumy zostały wprowadzone na rynek w 2007 roku. Dedykowane są kobietom, które żyją spontanicznie, nie mają żadnych dalekosiężnych planów i dają się ponieść chwili.

Perfumy są stworzone głównie dla dwudziestoparolatek, które zostały wychowane w dobie internetu i nie wyobrażają sobie życia bez SMSów, blogów, oraz portalów społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Zapach jest niezwykle popularny wśród kobiet na całym świecie. Flakon jest prosty w delikatnych barwach, co dodatkowo podkreśla charakter perfum. Biała plastikowo-szklana butelka została zainspirowana I-podem, który niezwykle pasuje do szalonych dwudziestolatek niewyobrażających sobie życia bez internetu.

Główne nuty zapachowe:
Nuta głowy: grejpfrut, bergamotka, porzeczki.
Nuta serca: kaktus, orchidea.
Nuta podstawy: wanilia, cedr, ambra.

Calvin Klein In2U cieszy się sporą popularnością. Zazwyczaj opinie na jego temat są pochlebne. Chwalone są za zapach, który jest świeży, a jednocześnie elegancki. Na początku czuć świeże owocowe nuty, następnie główna woń tej kompozycji to delikatne, letnie kwiaty. Po pewnym czasie pojawiają się bazowe nieco cięższe nuty, wyczuwalny jest cedr.

Jedna z podstawowych nut tego zapachu to wanilia. Często krytykowana za zbytnią słodycz, ale w tej kompozycji daje się wyczuć tylko jako dodatek, który nie przyćmiewa innych zapachów. Niektórzy jednak uważają, że perfumy są wyjątkowo nijakie i niczym nie zaskakują.