Recenzja perfum: Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria charakteryzują się seksownym zapachem, który niezwykle działa na wyobraźnię. Perfumy zostały wprowadzone na rynek w 2005 roku. Cechuje je egzotyczny, świeży kwiatowo-owocowy zapach, który dodaje energii czerpanej z egzotycznych roślin.

Perfumy dedykowane są głównie eleganckim kobietom, niesamowicie podkreślają ich pełnie wdzięku oraz osobisty czar. Zapach perfum kojarzy się z silną i niezależną kobietą. Calvin Klein Euphoria będzie doskonałym dopełnieniem pań obdarzonych pasją, niesamowitą osobowością oraz oryginalnym uśmiechem. Już sam wygląd perfum jest niezwykle elegancki, znajdują się w flakonie zainspirowanych pąkami orchidei.

Nuty zapachowe perfum Calvin Klein Euphoria:
Nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta.
Nuta serca: kwiat lotosu, kwiat Champaca, czarna orchidea.
Nuta podstawy: ambra, fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

Calvin Klein Euphoria są niezwykle popularne. Niektórym osobom to przeszkadza, gdyż nie czują się wyjątkowe podczas ich używania. Mimo to perfumy cieszą się dobrymi opiniami. Doceniane są za przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Na ciele utrzymują się do końca dnia, a na ubraniach nawet do kilka dni.

Na początku wyczuwa się mocny kwiatowy aromat. Na pierwszy plan wybija się orchidea, jednak wszystkie składniki są wyczuwalne. Zaraz po użyciu Euphoria wydaje się trochę ostra, później te mocniejsze nuty stają się coraz bardziej łagodne oraz przystępne. Daje się w nich wyczuć słodycz daktyla i otulające piżmo.